Hoppa till huvudinnehållet / Skip to main content
Stäng rutan
Stäng rutan

Ring till TeleTal 020-22 11 44

TeleTal är tillgängligt för alla i landet som har tal-, röst och språksvårigheter. Samtalet är kostnadsfritt.

Information om tillgänglighet » Stäng rutan

Kontakt

Michael Enlund
Näringslivschef, näringslivsstrateg företagsklimat
Telefon: 0498-26 93 77
E-post: michael.enlund@gotland.se

Peter Bloom 
Näringslivsstrateg företagsstöd
Telefon: 0498-26 94 58
E-post: peter.bloom@gotland.se

Karin Farinder 
Näringslivsstrateg gröna näringar, kulturella och kreativa näringar
Telefon: 0498-26 94 99
E-post: karin.farinder@gotland.se 

Mats Jansson
Näringslivsstrateg besöksnäring
Telefon: 0498-26 95 23
E-post: mats.jansson@gotland.se

Lina Holmgren 
Projektledare tillväxtprogram, regionalt tillväxtarbete
Telefon: 0498-26 90 92
E-post: lina.holmgren@gotland.se

Maria Pettersson
EU-samordnare 
Telefon: 0498-20 41 54
E-post: maria.pettersson03@gotland.se

Annette Glover
Projektsamordnare
Telefon: 0498-26 94 35
E-post: annette.glover@gotland.se

Therése Kullåker
Strateg, arbetsmarknad och kompetensförsörjning 
Telefon: 0498-26 90 60
E-post: therese.kullaker@gotland.se

Beata Afzelius
Inspiration Gotlands företagslots
Telefon: 0498-26 90 06
E-post: beata.afzelius@gotland.com

Region Gotland
Besöksadress Visborgsallén 19
621 81  Visby
Telefon: 0498-26 90 00
E-post: regiongotland@gotland.se Säg vad du tycker

Företagsservice

Funderar du på att starta företag? Driver du redan ett företag som du vill utveckla vidare? Eller vill du flytta din verksamhet till Gotland? 

Oavsett i vilket skede du är i finns det kanske en del frågor. Här finns information och kontakter som kan hjälpa dig vidare. 

 

 

 

Hitta direkt

Sidan uppdaterad: 15 november 2017
Ansvarig för sidan: Michael Enlund

Translation

This website uses Google Translate in combination with professionally translated texts on selected pages.

Google Translate will translate the entire website to the language of your choice in a matter of seconds. However, keep in mind that as the Google translation is automated the result is not going to be completely accurate.

English

Suomeksi

عربي

فارسی

ภาษาไทย

På visby.se använder vi cookies för att webbplatsen ska fungera på ett bra sätt för dig. Genom att fortsätta surfa godkänner du att vi använder cookies. Vad är cookies?